درباره آرمیتاژ گلشن

با افتخار از آن سخن خواهید گفت

سنگ بنای گروه شرکت‌های «پاریز» و شرکت توسعه سرمایه‌گذاری «آرمیتـــاژ» 26 سال پیش شکل گرفت؛ مجموعه‌ای که با محور قراردادن فعالیت‌های عمرانی در حوزه شهری، ساخت مجتمع‌های ساختمانی را با کیفیتی برتر سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است. این مجموعه‌ توانسته ‌است با بهره‌گیری از مدیران مجرب، مهندسان کارآزموده و پرسنل متعهد، در قالب گروهی پیشرو در معماری به روز، کارآمد و متناسب با ویژگی‌های بومی و اجتماعی، سازنده بناهایی در خور شأن شهر مشهد و ساکنان و بازدیدکنندگان آن باشند.
مجتمع‌های مسکونی آرمیتـــاژ هاشمیه، تجاری اقامتی آرمیتـــاژ طبرسی، مسکونی رز آرمیتـــاژ و تجاری اداری آرمیتـــاژ گلشن بخشی از پروژه‌های اجرا شده توسط شرکت توسعه سرمایه گذاری آرمیتـــاژ به شمار می‌روند.


لینک های مرتبط

آرمیتـــاژ گلشن

برج اداری تجاری گلشن با 34 طبقه در زمینی به مساحت 4100 متر مربع و زیربنای تقریبی 60 هزار متر مربع در حاشیه بلوار هفت‌تیر، نبش خیابان گلشن با ارتفاع 148.5 متر ارتفاع دارد. این برج با ارائه کیفیت ویژ‌ه‌ای از امکانات و خدمات براساس استانداردهای اجرایی نوین و جامع، سرویس‌های انحصاری و بدون مشابهی را به مالکان و بهره‌برداران این بنای همیشه برتر عرضه کند.

برج اداری تجاری آرمیتـــاژ گلشن با سه ورودی مجزا از خیابان‌های گلشن و هفت تیر و همچنین احداث پل رو گذر خیابان هفت‌تیر به‌عنوان چهارمین ورودی که به‌طور مستقیم به طبقه دوم تجاری متصل می‌شود، سبب شده تا تمایز کیفیت حتی در مسیرهای دسترسی آن نیز قابل مشاهده باشد.

معماری برج آرمیتـــاژ گلشن با بهره‌گیری از فرم پیشگام، معرف قدرت تکنولوژیک، تخصص سازندگان، حفظ هویت و بافت شهری و ترسیم کننده معماری آینده شهر خواهد بود و تصویر ماندگاری برای مخاطبین و شهروندان ایجاد می‌کند. این برج با موقعیتی در سایت جانمایی شده که در محورهای شهری هفت تیر و وکیل آباد به‌عنوان یک icon شهری جلوه کرده است.

شرکت آرمان شار شرق طراح و مشاور معماری این پروژه میباشد.

برای سرمایه گذاری و مشاوره خرید با تیم فروش آرمیتاژ گلشن تماس بگیرید

شماره تماس+98 51 31905